تا شروع همايش
second
minute
hour
Day

تاريخ هاي مهم
_________________1

حاميان

1

Ferdowsi_tmb

shamstoos

22


33

Untitled_1

Hartford_Seminary_logo

1245

_______________________1_

181417_467

99

Untitled-1_1

Untitled_2

Untitled_3

4444

MarkazS12209

Untitled-3_1

organlogo

Untitled00

12

4

indexedbycivilica_01

photo_2017_02_05_10_37_08

image3241

mashhad_2017_logo_mashhadmag_2


   
کنفرانس بين المللي «عدالت و اخلاق در مکتب اهل بيت با تاکيد بر آموزه هاي امام رضا» با سخنراني دکتر محمد کافي، رياست دانشگاه فردوسي مشهد در دانشکده الهيات و معارف اسلامي آغاز به کار کرد.

00001kafi

دکتر کافي ضمن خير مقدم به حاضران، مهمانان و استادان در اين همايش بين المللي، گفت: دانشگاه فردوسي به عنوان پرچمدار علم و فرهنگ در خراسان بزرگ در کنار تمام ماموريتهاي علمي خود، براي حوزه علوم ديني و معارف اسلامي ارزش ويژه اي قائل است.

وي گفت: مشهد شهر عالم آل محمد است و تاکيد بر سيره و آموزه هاي امام رضا گواه بر همين مدعا است.

رياست دانشگاه فردوسي مشهد با بيان اينکه «براي دانشگاه ديرينه سال فردوسي مشهد بسي مايه افتخار است که از تريبون دانشکده الهيات نداي عدالت و اخلاق در مکتب اهل بيت طنين انداز مي شود»، افزود: اين طنين زماني دلنشين مي شود که اين شهر به عنوان يکي از پايتخت هاي فرهنگي جهان اسلام نيز انتخاب شده است.

وي با اشاره به اينکه شهرت اين دانشگاه فقط به خاطر استادان و دانشجويانش نيست، خاطرنشان کرد: افتخار ديگر ما مهمان نوازي و تکريم زائران مرقد امام رضا است و به ويژه اينکه اين مهمانان و دانشجويان و استادان عاشق عدالت و اخلاق باشند، واژه هايي که گشمده گذشته و امروزه بسياري از جوامع بشري است و چناچه در جامعه اي اين دو عنصر مهم در فرد و اجتماع تحقق يابد بي شک آن جامعه در دنيا وآخرت رستگار خواهد بود.

دکتر کافي با اشاره به اينکه نزديک به دو سال است که دانشکده الهيات با همراهي همکاران خارج از دانشگاه خود را براي برگزاري اين رويداد آماده مي کند، خاطرنشان کرد: آنچه در بضاعت داشته ايم در طبق اخلاص گذاشته تا ميزبان شايسته براي شما باشيم.

وي در پايان گفت: لازم مي دانم از مساعدتهاي معاونت فرهنگي وزارت علوم و تحقيقات فناوري و بنياد علمي و فرهنگي امام رضا عليه و ساير موسسات همکار داخلي و خارجي سپاس گزاري نمايم. بدون اين مساعدت ها امکان برگزاري چنين همايشي نبود. به ويژه بايد از آقايان دکتر رئيسيان، جوارشکيان و مرواريد تشکر ويژه داشته باشم. اميدوارم در جلسات علمي و فرهنگي خاطرات شيرين و به ياد ماندني از اين سفر علمي داشته باشيد.


ورود به سيستم


 


 ارسال مجدد ایمیل تایید؟
 فراموشی رمز ورود
 کاربر جدید ؟ ثبت نام

بازديدکنندگان سايت

تعداد کل بازدید: 196929
تعداد کاربران آنلاین: 1
تعداد بازدید امسال: 14794
تعداد بازدید این ماه: 2914
تعداد بازدید امروز: 9  تعداد بازدید کنندگان :196929
©2011 Ferdowsi University Of Mashhad.